EXP ASSET: Jak zacząć i jak zarabiać w Tym Programie?

108 Shares

Exp Asset [WAŻNE] Informacja!!!

I would like to inform you to be ⛔️DOUBLE CAUTIOUS⛔️ right now with Exp Asset. Some shady actions are happening right now and not all leaders are being paid. I would strongly advice to not bother with exp asset anymore with current situation. It’s normal for MLM businesses to finally collapse. Check new alternative MLM business here: Vexa Global

 

W ostatnim czasie w sieci zrobiło się niezwykle głośno o zarabianiu w Internecie z wykorzystaniem programów RevShare.

Z roku na rok zainteresowanie rośnie, co nie pozostało bez echa ze strony firm MLM, które z coraz większym zaangażowaniem wychodzą naprzeciw potrzebom użytkowników, oferując coraz ciekawsze warunki oraz prześcigając się w ofercie luksusowych nagród dodatkowych za realizację planów marketingowych.

Moją szczególną uwagę przykuła firma EXP ASSET z bardzo wielu powodów, które przedstawię, ponieważ być może również Tobie przyda się wiedza na temat MLM.

Ale od początku…

Exp Asset – Platforma Dla Wymagających

EXP Asset to firma zrzeszająca profesjonalistów z zakresu:

  • tradingu
  • analizy finansowej
  • inwestycji
  • giełd kryptowalutowych i rynków finansowych

Spółka jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, a jej kapitał zakładowy wynosi 250 000 GBP.

Exp Asset współpracuje z czołowymi polskimi i zagranicznymi traderami (traderzy pozyskani do współpracy z EXP ASSET Ltd. tworzą zespół najlepszych traderów z Niemiec oraz Polski).

To pozwala nam twierdzić, że jest to kompetentny zespół, który dodatkowo dzieli się wiedzą, organizując liczne szkolenia i udostępniając materiały edukacyjne.

W marketingu sieciowym te aspekty są szczególnie ważne.

Kiedy podejmujemy się budowania struktury przez pozyskiwanie nowych użytkowników, musimy mieć pewność, że nad wszystkim pieczę sprawuje doświadczony i znający branżę lider – to wzbudza zaufanie i daje bezpieczeństwo.

– Link Audyt Kancelaria Kufieta – Opinia Prawna

 

Patryk Krupiński, CEO Exp Asset Ltd.

Właścicielem EXP Asset jest człowiek młody, ale jego przeszłość jest bogata w doświadczenia na rynkach finansowych.

Patryk Krupiński jest założycielem, pomysłodawcą i prezesem EXP Asset. Już od 16. roku życia wykazywał zainteresowanie handlem papierami wartościowymi i samodzielnie pogłębiał wiedzę z tego zakresu.

Kształcił się w Luksemburgu, a już po osiągnięciu pełnoletności rozpoczął aktywną działalność na rynkach finansowych.

 

// Czym jest Exp Asset?

Exp Asset jest PLATFORMĄ EDUKACYJNĄ, która łączy naukę tradingu z korzyściami finansowymi i opiera swoje działania na modelu revshare.

Najprościej jego istotę można wytłumaczyć jako dzielenie się zyskami z tradingu z użytkownikami oraz otrzymywanie prowizji za pozyskiwanie nowych użytkowników i wsparcie struktury sprzedażowej

 

KLIKNIJ I ZAŁÓŻ KONTO

 

Zakupy produktów i usług, które dostarczane są za pośrednictwem platformy, oraz wypłata korzyści finansowych, premii i prowizji, odbywają się z wykorzystaniem kryptowaluty BITCOIN.

Wartość Inwestycji a Rodzaj Materiałów Edukacyjnych

Do dyspozycji użytkowników jest kilka pakietów, które pozwalają dołączyć do 120-dniowego PLANU BINARNEGO.

Każdy z 5 pakietów tego planu umożliwia płatny dostęp do platformy inwestycyjno-szkoleniowej – otrzymujemy korzyści finansowe uzależnionych od zysków generowanych przez firmę (dziennie około 1% od kwoty naszej inwestycji w Plan Binarny) oraz dostęp do materiałów:

https://i.imgur.com/YUoJ5vG.png

 

* Live Trading Room -biuro gdzie traderzy dokonują transakcji na rynkach kapitałowych. Możliwość śledzenia transakcji na żywo, dokonywanych przez traderów EXP ASSET Ltd.
** Trade Idea – Codzienna publikacja możliwych scenariuszy na wybranej parze walutowej, indeksie lub surowcu.
*** TRADING CAMP – zagraniczna wycieczka połączona ze szkoleniami prowadzonymi przez traderów EXP ASSET Ltd.REJESTRACJA W 1,2,3…

Krok 1: Rejestrujemy konto na Exp Asset:

—————>> zarejestuj się <<—————

(jest to mój link polecający, nie namawiam Cię do tego byś rejestrował/a się pode mną… pamiętaj jednak, że jedna noga binarki budowana jest przez Twojego sponsora, tj. osobę pod którą się zarejestrowałeś/aś, więc wybierz sobie osobę, która nie próżnuje)

Krok 2: Ładujemy nasz portfel (Cash Wallet) – by to zrobić klikamy “+Add funds” w prawym górnym rogu. Kopiujemy adres BTC/LTC i wysyłamy na niego środki (wysyłamy równowartość minimum 100$).

Krok 3: Po załadowaniu naszego Cash walletu możemy zakupić produkty jakie oferuje nam Exp Asset, tj. kupujemy Plan Binarny (Binary Plan) i/lub Matryce

 

WYPŁATA ŚRODKÓW

Wypłatę zlecamy w zakładce „Withdrawal” pamiętając o tym, że fee wynosi 5$ oraz potwierdzając zlecenie przez kliknięcie w link jaki otrzymujemy na maila.

Minimum do wypłaty to 50$ (wypłacane w bitcoinach, następuje przekonwertowanie  wartości $ do BTC w momencie zlecania wypłaty)


// Jak zarabiać w EXP ASSET – #3 Sposoby?

Ok, to teraz przejdziemy do najważniejszego – jak się tu zarabia i o co tu w ogóle chodzi?

Omówimy po krótce sposoby zarabiania na platformie oraz rozdzielimy na dwie kategorie – dla tych, którzy chcą budować własną strukturę poleconych, jak i dla osób chcących tylko zainwestować w jeden z planów bez rekrutowania innych osób.

1. „Binary Plan” – Plan Binarny.

Dokonujemy depozytu na min. 100$ – od tego momentu od Poniedziałku do Piątku na nasze konto (Profit Wallet/Blue Wallet) dostajemy między 0.5-1.5% wpłaconej przez nas kwoty.

Procent jest różny, jednak uśredniając jest to mniej więcej 1%/dziennie. Jest to uzależnione od wypracowanej wartości z tradów jakie robi ekipa z Exp Asset.

Pakiet wygasa nam po 120 dniach.

DODATKOWO

Jeśli wpłacisz minimum 1000$ do planu binarnego odblokowujesz 8% DIRECT BONUS, czyli za każdą osobę, która zarejestruje się pod Tobą i zainwestuje również w plan binarny, otrzymujesz 8% z jej depozytu

Przykład:  przy kwocie 1000$ otrzymujesz 80$, które natychmiastowo jest dodane do green walletu – z tego walletu możesz natychmiastowo wypłacić środki na swój portfel BTC.

(!) By odblokować bonus konieczne jest to, by wpłata nie była rozdzielona na dwie mniejsze, tj. gdy wpłacimy 800$ a następnie 200$ to bonus nie odblokuje się.

Konieczna jest wpłata za jednym razem.

AKTUALIZACJA: od 17 lutego Exp Asset obniżyło kwotę jaką trzeba wpłacić, by odblokować DIRECT BONUS.

Teraz wpłacając MINIMUM 250$, jednak zmniejsza nam się wtedy wartość bonusu i dostajemy 4% zamiast 8% z wpłat.

2. Matryce/Mining (Kopanie)

Matryce dzielimy na:

*permanentne
*wygasające, które mamy na okres 18 miesięcy (z tych czerpiemy profit pasywny)

By kupić matryce wyrabiające profit pasywny MUSISZ kupić również poprzednie, tj. wykupić matryce permanentne. Jeśli chcesz wykupić wszystkie matryce to koszt całkowity wynosi 1975$.

Naliczenia z koparek kryptowalut (głównie kopanie ETH) wyglądają następująco:

1. $ 250 Matrix – 12.5 MH / s = dostajesz $ 0.71 dziennie
2. $ 500 Matrix – 25 MH / s = dostajesz $ 1.43 dziennie
3. $ 1000 Matrix – 50 MH / s = dostajesz $ 2.85 dziennie

Razem jest to ok. 4.99$ dziennie dla posiadaczy wszystkich matryc.

Nie jest to jednak koniec zarobku, dla tych którzy postanowią budować swoją sieć poleconych.

3. BONUSY Z POLECANIA

// 5% BONUS ZA MATRYCE/MATRIX

W momencie jeśli któryś z naszych poleconych dokona zakupu matrycy, którą sami wykupiliśmy, dostajemy 5% z tej kwoty.

Czyli jeśli:

1. Posiadasz wszystkie matryce: permanentne+wygasające (1975$) a nasz polecony wykupi również wszystkie matryce, dostajesz 5% z 1975$ co daje 98.75$ prowizji dla nas.

2. Posiadasz tylko matryce permanentne za kwotę łączną 225$: jeśli Twój polecony wykupi matryce, której nie posiadasz sam, np. M250, nie dostajesz wtedy z niej prowizji. W tym przypadku dostajesz 5% z 225$ = 11.25$, nawet jeśli polecony wykupi wszystkie matryce (za 1975$)

Aktualizacja: Od marca dostępne są dwie nowe matryce: M2000 i M4000.

 

// 50% VIP BONUS (dla posiadaczy Matrycy za 1000$)

  • Dostajemy dodatkowo 50% z zakupów matryc osób które zwerbowali NASI POLECENI.
  • Nasza moc obliczeniowa wzrasta o 2% mocy obliczeniowej jaką wykupili partnerzy naszych partnerów

 

// 10% BONUS Z BINARKI

Jest to bonus w wysokości 10% z obrotu ze SŁABSZEJ NOGI.

By się zakwalifikować musisz zwerbować po jednej aktywnej osobie na górę i dół (promując swoje refflinki TOP i BOTTOM)- przejdź do zakładki „Affiliation”, by skopiować swoje unikalne linki.

Gdy będziesz miał/a już po aktywnej osobie na górę+dół, kontynuuj budowanie swojej słabszej nogi. Druga noga jest budowana przez Twojego sponsora.


Objaśnienie Walletów

Po pierwszym rzucie oka na dashboard można nieźle się namęczyć ze zrozumieniem różnic między wszystkimi walletami i opcjami.

Po głębszej analizie okazuje się, że nie jest to tak skomplikowane na jakie wygląda.

exp asset wallets

 

 

BINARY PLAN

Pokazuje nam ile pieniędzy wpłaciliśmy do Planu Binarnego. Po wejściu w szczegóły mamy dostęp do wszystkich kwot jakie wpłacaliśmy i ilości dni jakie nam jeszcze zostały przed ich wygaśnięciem.

CASH WALLET

Jest to zasilenie naszego konta w środki jakie chcemy przeznaczyć na inwestycje w exp asset.

Po kliknięciu w „deposit” przesyłamy na dany adres BTC środki po czym możemy ich użyć do kupna:
*Matryc (mocy obliczeniowej z koparek)
*Inwestycji w plan binarny

PROFIT WALLET

Do tego portfela zostają dodane zyski jakie wyrabiają nam się z wpłat w plan binarny.

Aktualizowany jest raz dziennie o godzinie 23:00.

Pamiętaj, że naliczenia są tylko w dni robocze, tj. Pieniądze dodawane są Poniedziałek-Piątek. Pod koniec tygodnia następuje przesunięcie wszystkich środków z profit walletu do „Wallet”.

Wypłacić je możemy dopiero, gdy środki stąd zostaną przesunięte do „Wallet” (zielony).

MINING WALLET

Naliczenia z naszych wykupionych matryc, czyli jednym słowem profity z kopania kryptowalut.
Naliczenia są codziennie.

Pieniądze przechodzą do „Wallet” (zielony) między 5-10 dniem danego miesiąca.

GREEN WALLET

Wszystkie naliczenia z binarki i miningu jakie zostaną przesunięte do tego walletu możemy natychmiastowo wypłacić.

Direct bonus, 10% ze słabszej nogi jak i VIP bonus za zakupy matryc przez zwerbowanych przez Ciebie osób zostają automatycznie dodane do GREEN WALLETU, czyli nie musisz czekać na przeniesienie środków tak jak w przypadku blue&mining walletu.


KRÓTKA ŚCIĄGA

 Bez PolecaniaZ Polecaniem 
Binary PlanMinimalny depozyt: 100$
Dostajemy od 0.5%-1.5% dziennie z naszego wkładu przez 120 dni.
Dodatkowo dostajesz:

Przy wpłacie 1000$ odblokowujesz bonus- otrzymujesz 8% od depozytu naszych poleconych.
___
Przy wpłacie 250$ - to samo co wyżej, natomiast bonus procentowy jest mniejszy i wynosi 4%.
Matryce/Mining (wygasają po 18 miesiącach)

1. $ 250 Matrix – 12.5 MH / s
2. $ 500 Matrix – 25 MH / s
3. $ 1000 Matrix – 50 MH / s
1. Dostajesz $ 0.71 dziennie
2. Dostajesz $ 1.43 dziennie
3. Dostajesz $ 2.85 dziennie

= przy posiadaniu wszystkich matryc 4.99$/dzień
5% BONUS ZA MATRYCE
-
Jeśli któryś z naszych poleconych dokona zakupu matrycy, którą sami wykupiliśmy, dostajemy 5% z tej kwoty.
Jeśli posiadasz matryce za 1000$50% VIP BONUS:

Dostajemy 50% prowizji z zakupów matryc osób jakie zwerbowali NASI poleceni.
__
2% wzrost mocy obliczeniowej jaką wykupili partnerzy naszych partnerów
10% BONUS Z BINARKIPo zwerbowaniu po jednej osobie na górę i dół, otrzymujemy 10% z obrotu ze słabszej nogi.
SYSTEM NAGRÓD

exp asset nagrody

Oprócz premii wynikających z planu marketingowego, Exp Asset Ltd. przygotował bardzo atrakcyjne nagrody dla aktywnych użytkowników posiadających odpowiednie kwalifikacje, zawarte w Planie Kariery z firmą Exp Asset Ltd.

Lista Nagród:

1.Infiniti Q70

2. Infiniti Q50

3. Rolex Submariner lub Breitling Naviter 01

4. Wycieczka All-Inclusive dla Dwojga

5. iPhone 7

 


Moja opinia

Jest to pierwsza tego typu platforma z jaką obcuje, więc nie mam do za bardzo do czego porównać swoich doświadczeń.Pierwszą wpłatę dokonałem w listopadzie w plan binarny jak i zakup matryc. Od tego czasu powolutku z miesiąca na miesiąc suma kwot wypłat powiększa się.

Ogólnie jeśli interesują Cię tego typu platformy, działałeś lub działasz prężnie chociażby w Futurenet myślę, że odnajdziesz się i tu choć różnice w działaniu tych dwóch platform są znaczące.

Niewątpliwym plusem jest to, że dostajemy przede wszystkim dobrej jakości MATERIAŁY EDUKACYJNE, które idą tu w parze z zarabianiem $, czyli taka platforma 2 in 1.

 

Załóż darmowe konto

 

Jeśli dalej jest coś niejasne, masz wątpliwości – zostaw komentarz. Chętnie odpowiem na Twoje pytanie 😉

 

Leave a Comment